Styrelsen

Daniel Forsström Ordförande  070-3017126 daniel@upsala-ekebysallskapet.se  Barbro Råsbrant Vice ordförande 070 - 360 18 00 barbro@upsala-ekebysallskapet.se  Berit Berne Sekreterare 018 - 50 66 26  /  070-214 14 27 berit@upsala-ekebysallskapet.se  Siv-Britt Ernbrandt kassör 070-85 63 86 siv-britt@upsala-ekebysallskapet.se Ann-Kristin Lindgren  Ledamot 018 - 50 61 83  /  073 - 345 48 21 ann-kristin@upsala-ekebysallskapet.se Christer Fredlund Ledamot           018 - 46 97 70  /  070-589 70 40       christer@upsala-ekebysallskapet.se   Emma Nelsson supleant 073-583 80 00 emma@upsala-ekebysallskapet.se Isabelle Zander supleant 073-645 19 21 isabelle@upsala-ekebysallskapet.se Rolf Westin Revisor 018-25 14 95 rolf@upsala-ekebysallskapet.se Donald Söderlind Revisorsuppleant 018 - 12 35 05  Donald Söderlind  

Redaktörer för UE-bladet

Gunilla Eklund (redaktionschef) 018 - 250344  /  070-425 09 94 gunilla@upsala-ekebysallskapet.se  

Valberedning

Per Hagman 018 - 24 01 14  /  072-515 44 88 per@upsala-ekebysallskapet.se  Lars-Inge Larsson 018 - 36 68 27 /  072-857 49 90 lars-inge@upsala-ekebysallskapet.se

Info-/utställningsansvarig

Barbro Råsbrant 070 - 360 18 00 barbro@upsala-ekebysallskapet.se   Ann-Kristin Lindgren och Berit Berne anvariga för frågelådan

Web-ansvarig

Christer Fredlund

          018 - 46 97 70  /  070-589 70 40       christer@upsala-ekebysallskapet.se
Denna styrelseklubba användes av Nils Sterner och senare vd:ar vid Upsala-Ekeby AB från 11/1 1935. Donerad av Proventus.
Denna styrelseklubba användes av Nils Sterner och senare vd:ar vid Upsala- Ekeby AB från 11/1 1935. Donerad av Proventus.

Styrelsen

Daniel Forsström Ordförande  070-3017126 daniel@upsala-ekebysallskapet.se  Barbro Råsbrant Vice ordförande 070 - 360 18 00 barbro@upsala-ekebysallskapet.se  Berit Berne Sekreterare 018 - 50 66 26  /  070-214 14 27 berit@upsala-ekebysallskapet.se  Siv-Britt Ernbrandt kassör 070-85 63 86 siv-britt@upsala-ekebysallskapet.se Ann-Kristin Lindgren  Ledamot 018 - 50 61 83  /  073 - 345 48 21 ann-kristin@upsala-ekebysallskapet.se Christer Fredlund Ledamot           018 - 46 97 70  /  070-589 70 40       christer@upsala-ekebysallskapet.se   Emma Nelsson supleant 073-583 80 00 emma@upsala-ekebysallskapet.se Isabelle Zander supleant 073-645 19 21 isabelle@upsala-ekebysallskapet.se Rolf Westin Revisor 018-25 14 95 rolf@upsala-ekebysallskapet.se Donald Söderlind Revisorsuppleant 018 - 12 35 05  Donald Söderlind Revisorssuppl.

Redaktör för UE-bladet

Gunilla Eklund (redaktionschef) 018 - 250344  /  070-425 09 94 gunilla@upsala-ekebysallskapet.se  

Valberedning

Per Hagman 018 - 24 01 14  /  072-515 44 88 per@upsala-ekebysallskapet.se  Lars-Inge Larsson 018 - 36 68 27 /  072-857 49 90 lars-inge@upsala-ekebysallskapet.se

Info-/utställningsansvarig

Barbro Råsbrant 070 - 360 18 00 barbro@upsala-ekebysallskapet.se   Ann-Kristin Lindgren och Berit Berne anvariga för frågelådan

Web-ansvarig

Christer Fredlund

          018 - 46 97 70  /  070-589 70 40       christer@upsala-ekebysallskapet.se

Styrelsen

Daniel Forsström Ordförande  070-3017126 daniel@upsala-ekebysallskapet.se  Barbro Råsbrant Vice ordförande 070 - 360 18 00 barbro@upsala-ekebysallskapet.se  Berit Berne Sekreterare 018 - 50 66 26  /  070-214 14 27 berit@upsala-ekebysallskapet.se Siv-Britt Ernbrandt kassör 070-85 63 86 siv-britt@upsala-ekebysallskapet.se Ann-Kristin Lindgren  Ledamot 018 - 50 61 83  /  073 - 345 48 21 ann-kristin@upsala-ekebysallskapet.se Christer Fredlund Ledamot           018 - 46 97 70  /  070-589 70 40       christer@upsala-ekebysallskapet.se   Emma Nelsson supleant 073-583 80 00 emma@upsala-ekebysallskapet.se Isabelle Zander supleant 073-645 19 21 isabelle@upsala-ekebysallskapet.se Rolf Westin Revisor 018-25 14 95 rolf@upsala-ekebysallskapet.se Donald Söderlind Revisorsuppleant 018 - 12 35 05  Donald Söderlind Revisorssuppl. 018 - 12 35 05

Redaktör för UE-bladet

Gunilla Eklund (redaktionschef) 018 - 250344  /  070-425 09 94 gunilla@upsala-ekebysallskapet.se  

Valberedning

Per Hagman 018 - 24 01 14  /  072-515 44 88 per@upsala-ekebysallskapet.se  Lars-Inge Larsson 018 - 36 68 27 /  072-857 49 90 lars-inge@upsala-ekebysallskapet.se

Info-/utställningsansvarig

Barbro Råsbrant 070 - 360 18 00 barbro@upsala-ekebysallskapet.se  Ann-Kristin Lindgren och Berit Berne anvariga för frågelådan

Web-ansvarig

Christer Fredlund

          018 - 46 97 70  /  -589 70 40       christer@upsala-ekebysallskapet.se